777 350 398, 734 283 493
info@vsenadorty.cz
Prosím, použijte minimálně 3 znaky!
Přihlášení
|
Registrace
Košík:
0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný
Úvodní stránka
O nás
Obchodní podmínky
GDPR
Kontakty
Doprava a platba
Reklamační řád
Hodnocení obchodu
Fotogalerie
Jak nakupovat
Moje objednávka
›
Dortové krabice, ostatní dekor
Dortové krabice, ostatní dekor
, Strana 3
Nejprodávanější
1.
Dortová krabice 28 x 28 cm
–
Skladem
16 Kč
2.
Dortová krabice 30 x 30 cm
–
Skladem
19 Kč
3.
Dortová krabice 22 x 22 cm
–
Skladem
13 Kč
4.
Krabice na cukroví 36 x 22 x 5 cm
–
Skladem
26 Kč
5.
Dortová krabice 18 x 18 cm
–
Skladem
13 Kč
Zobrazit více
Na skladě
13
Kč
239
Kč
1
13
239
Položek k zobrazení:
64
Filtr podle parametrů, vlastností a výrobců
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
«
1
2
3
4
»
Stránka
3
z
4
-
64
položek celkem
Kód:
95 W3889
Cukrářské košíčky fotbal 50 ks
Skladem
52 Kč
/ ks
1,04 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4527
Dortová krabice 31,7 x 31,7 x 25 cm patrová
Skladem
52 Kč
/ ks
52 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4657
Dortová krabice s okénkem a úchytem 26 x 26 x 17 cm
Momentálně nedostupné
52 Kč
/ ks
52 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4730
Cukrářské košíčky žluté 50 ks
Skladem
55 Kč
/ ks
1,10 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3485
Cukrářské košíčky broskvové, světle růžové 60 ks
Momentálně nedostupné
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W2304
Cukrářské košíčky fialkové 60 ks
Skladem
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3466
Cukrářské košíčky mint 60 ks
Skladem
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3483
Cukrářské košíčky oranžové 60 ks
Skladem
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3335
Cukrářské košíčky růžové 60 ks
Momentálně nedostupné
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3467
Cukrářské košíčky světle modré 60 ks
Skladem
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3992
Cukrářské košíčky světle oranžové 60 ks
Skladem
59 Kč
/ ks
0,98 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4893
Cukrářské košíčky Pavučina 30 ks
Skladem
65 Kč
/ ks
2,17 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4812
Dortová krabice na patrové dorty 30 x 30 x 30 cm O
Skladem
65 Kč
/ ks
65 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4877
Cukrářské košíčky bílé 4,5 cm - 100 ks
Skladem
69 Kč
/ ks
0,69 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4809
Dortová krabice na patrové dorty 35 x 35 x 30
Skladem
70 Kč
/ ks
70 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4811
Dortová krabice na patrové dorty 40 x 40 x 30 cm
Skladem
70 Kč
/ ks
70 Kč / 1 ks
Kód:
95 W3484
Cukrářské košíčky černé 30 ks
Skladem
72 Kč
/ ks
1,20 Kč / 1 ks
Kód:
95 W4066
Cukrářské košíčky basketbal 36 ks
Skladem
74 Kč
/ ks
2,06 Kč / 1 ks
Další produkty
«
1
2
3
4
»
Stránka
3
z
4
-
64
položek celkem
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím