Novinky

Rozvoz po Pardubích - úprava

Dobrý den,

nově bude rozvoz objednaného zboží po Pardubicích probíhat 2xtýdně - úterý a čtvrtek po 17.30. Konkrétní den je možné zvolit přímo v košíku objednávky. 

Děkujeme za pochopení

Nové poštovné BALÍKOVNA

Dobrý den všem,

počínaje dnešním dnem nově poštovné do BALÍKOVNY České pošty pro všechny zásilky do celkové hmotnosti 15kg včetně obalů. Cena poštovného je 69,- s DPH a to i včetně dobírky!!!

Rozvoz po Pardubicích

Dobrý den,

nově nabízíme možnost rozvozu zboží po Pardubicích při objednávce nad 500,-Kč. Termín doručení bude vždy domluven. Preferovaný čas rozvozu bude po 17.00 hod pouze ve všední dny. 

Platební brána

Na první zářijový týden připravujeme spuštění plateb přes platební bránu.

O spuštění Vás budeme informovat.

Zásilkovna

Zásilkovna byla právě spuštěna. Cena za balíček do hmotnosti 5kg včetně obalu je při platbě předem 69,- a dobírka je za 99,-.

Krásný večer

 

Zásilkovna

Od prosince připravujeme další ze způsobů doručování zásilek - přes ZÁSILKOVNU.

O spuštění služby Vás budeme včas informovat.

Nové fotky ve fotogalerii

Krásné dortíky nám poslaly paní Alena P. z Pardubic, Šárka H. z Hradce Králové, Martina R. z Opavy a Silvie K. z Kadaně. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Nové fotky ve fotogalerii

Krásné dortíky nám poslala paní Darina Ch. z Tuněchod. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Nové fotky ve fotogalerii

Krásné dortíky nám poslala paní Míša K. z Pardubic. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem