Novinky

Nové fotky ve fotogalerii

Krásné dortíky nám poslala paní Darina Ch. z Tuněchod. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Nové fotky ve fotogalerii

Krásné dortíky nám poslala paní Míša K. z Pardubic. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Nové fotky ve fotogalerii

Další krásné dortíky nám poslala paní Monika B. z Rychnova nad Kněžnou. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Zobrazování stránek v mobilech

Dobrý den,
na četné připomínky mnoha z Vás byly dnes upraveny stránky shopu pro zobrazování v mobilních telefonech tak, aby i zde byly vidět důležité všechny důležité informace. Vše v mobilech najdete nově v pravém horním rohu při rozkliknutí menu.
Nabídka obsahuje všechny odkazy z horní lišty (PC verze) a následují jednotlivé kategorie pro nákup zboží.
Zobrazení v PC a tabletech zůstává beze změn.

Nové fotky ve fotogalerii

Další krásné dortíky nám poslala paní Danuška D. z jižní Moravy. Můžete se na ně podívat ve fotogalerii. Moc děkujeme a přejeme hodně dalších krásných dortíků. A těšíme se na obrázky.

Nové fotky ve fotogalerii

Ve fotogalerii jsou nové fotky od slečny Verunky z Pardubic (dortíky od Verunky) a od paní Jany P. z Raspenavy.

Pokud se i vy chcete pochlubit svými výtvory, neváhejte a zasílejte svoje fotky na info@vsenadorty.cz. Rádi Vaše dortíky zveřejníme.

 

Nové fotky ve fotogalerii

Nově přidány do fotogalerie fotky dortíků od paní Marcely I. z Kolína. Dortíky vypadají opravdu skvěle. Moc děkujeme a těšíme se na další.

Nové zboží

Znovu naskladněno koření včetně nových druhů (sekce suché plody, semena a koření) a plastická čokoláda barevná (modelovací hmoty - modelovací hmoty čokoládové).

Stránka 1 z 2 - 12 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.